Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd

Nadążaj za światem.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd

Chiny Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd Certyfikaty
Ufamy jakości Twoich produktów.

—— Malcolm Stevens

Łatwa w rozmowie, bardzo profesjonalna i szybka obsługa, jakość flag jest super dobra.

—— Abílio Cipriano

Dobra jakość, miły sprzedawca i dobra obsługa, doceniamy twoją pracę.

—— Michele

Jestem zadowolony z jakości i wsparcia technologicznego od czasu współpracy w 2012 roku, korzystnego dla nas obu.

—— Paul Fecher

Im Online Czat teraz

Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd

1 2 3 4
Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd
Factory Testing Room Showing Room Exhibitions

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Phenson
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 25000000-30000000
Rok założenia : 2012
pc Export : 90% - 100%

Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd.jest profesjonalnym producentem systemów oświetlenia samochodowego, zlokalizowanym w Guangzhou, w Chinach, od założenia w 2012 roku. Stopniowo otwierać oddziały w Shenzhen (kontynent) i Hongkongu.

 

Od prawie 10 lat tworzymy i specjalizujemy się w rynku części zamiennych do oświetlenia samochodowego.Naszymi głównymi produktami są reflektory samochodowe, listwy oświetleniowe LED terenowe, światła robocze LED, reflektory Cree LED, zestawy Xenon HID, taśmy LED, światła przeciwmgielne LED i inne akcesoria samochodowe.

Dzięki najsurowszej polityce kontroli jakości ISO9001 zaplanowaliśmy i stale ulepszamy i wdrażamy najsurowszy plan kontroli jakości: kontrola surowców komputer po komputerze, profesjonalni inżynierowie i dobrze wyszkoleni pracownicy, zaawansowane technicznie niemieckie maszyny, wychodzące kontrole jakości jeden po drugim, aby zapewnić 0% wskaźnik wadliwości naszych gotowych produktów.Szybka reakcja na każdą reklamację od każdego klienta.

Nasze linie produkcyjne są dobrze wyposażone w importowane zaawansowane urządzenia, wyszkolonych, wykwalifikowanych pracowników i profesjonalnych techników, a także kadrę kierowniczą wyższego szczebla.Naszym atutem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań produktowych z konkurencyjnymi cenami i gwarancją jakości.Obecnie nasze produkty są sprzedawane również w Ameryce Południowej, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Europie, Rosji i USA.Dobra współpraca to dopiero początek, a naszym celem jest utrzymanie długotrwałej współpracy.

Oferując naszym klientom produkty dobrej jakości, najbardziej konkurencyjne ceny i najlepszą obsługę w każdym aspekcie, otrzymujemy coraz więcej dobrych odpowiedzi z zewnątrz i najlepszą reputację ustnie.

Zgodnie z kulturą „Stabilna jakość, Konkurencyjna cena, Najlepsza obsługa”, Jesteśmy pewni naszych specjalistów i dumni z wykonywanej pracy.Naszym celem jest zapewnienie niezrównanej obsługi.

Zawsze jesteśmy zaangażowani w podnoszenie jakości naszych produktów i oferowanie najlepszych usług w budowaniu długoterminowych relacji biznesowych z klientami na całym świecie!

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Phenson Lighting Tech., Ltd

Osoba kontaktowa: James Ho

Tel: 86-13823781886

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)